https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/podporte-prosim-dokonceni-filmu-the-inside-of-us
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

THE INSIDE OF US : Podpořte prosím dokončení filmu The Inside of Us

25. března 2016 | THE INSIDE OF US
Autor: Jan Rajnoha, tel: +420778742730
Díky příběhu hlavního hrdiny, který poznává kontrasty západní a šamanské civilizace na úrovni prožitku, kdy prochází svojí vnitřní transformací, si uvědomujeme, že vše je přirozeně součástí jednoho celku - je pro nás zcela přirozené chránit naše okolí a chovat se dobře k naší planetě, lidem okolo nás a také k hodnotám, které jsou přirozeně lidské a přirozeně dobré. Spíše než na samotnou problematiku kácení deštných pralesů vedeme našeho diváka k hloubkové transformaci uvnitř jeho srdce - snažíme se ukázat lidem, že vše začíná v našem pozitivním postoji - UVNITŘ NÁS. Pokud chápeme, že jsme součástí celku a že každé naše jednání se nám vrací zpět, přirozeně se chováme ohleduplně, láskyplně a laskavě ke svému okolí. Přirozeně jsme ekologičtí, protože chápeme, že nemůžeme škodit něčemu, co je součástí našeho života. Proto si myslíme a věříme, že si celý náš dokumentární film a celá naše myšlenka zaslouží podporu celého našeho národa. Prosím, podpořte nás nyní na STARTOVAC.CZ. Ke každé koruně, kterou investujete do úspěšného dokončení našeho filmového projektu, přidá český filantrop a miliardář Karel Janeček dalších 62 haléřů. Získejte on-line premiéru a buďte i vy součástí takto významného projektu, který můžeme reprezentovat celou Českou republiku a její přístup k ekologické a lidskému chování. Velmi srdečně vám děkujeme.

Váš tým THE INSIDE OF US

https://www.startovac.cz/projekty/insideofus/
Jan Rajnoha, tel: 420778742730 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist