https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pomozte-opustenym-kockam-pozvanka-na-2-jarni-umistovaci-vystavu-kocek-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ANIMAL'S OS, z. s.: Pomozte opuštěným kočkám: pozvánka na 2. jarní umisťovací výstavu koček

16. března 2016 | ANIMAL'S OS, z. s.
Autor: Magdaléna Krajmerová, tel: 724 033 084
V sobotu 19. března od 10 do 17 hodin se uskuteční v Kulturním centu Průhon (www.pruhon.cz) 2. jarní umisťovací výstava koček. Nový domov zde bude hledat zhruba šedesát koček, kocourů a koťat, která se nyní nacházejí v péči ochranářských organizací. Vítáni jsou i ti, kdo si kočku domů nemohou vzít, neboť výtěžek ze vstupného – dospělá osoba platí 30 korun, děti do 10 let, které přinesou namalovaný obrázek kočky o velikosti A4, mají vstup zdarma – bude použitý v plné výši ve prospěch bezprizorních zvířat, která nový domov nenaleznou, čím více lidí tedy přijde, tím více nalezenců bude možné zachránit. Výstavu pořádá zapsaný spolek ANIMAL´S OS.

Výstavy se zúčastní opět zhruba deset útulků z celé republiky, které se zde pokusí najít nové majitele pro co největší počet koček. Pro děti jsou zde přichystané výtvarné dílny a všichni si budou moci nakoupit v charitativních krámcích jednotlivých organizací jak chovatelské potřeby nebo hračky pro kočky, tak drobnosti pro radost a do domácnosti.

KC Průhon se nachází na adrese Socháňova 1220/27, 163 00 Praha 6 – Řepy, zastávka tramvaje 9 a 10 Blatiny. https://www.facebook.com/events/235641463445093/

Obzvlášť vítání jsou na umisťovací výstavě ti, kteří uvažují o osvojení kočky. Pro ně jsou jistě důležité informace, že na výstavu mohou jen zvířata, která projdou veterinární prohlídkou, musejí být očkovaná, odčervená a kočky a kocouři starší osmi měsíců také kastrovaní.

Pořídíte-li si proto kočku na této výstavě, máte mnohem větší jistotu, že si s ní budete užívat hlazení a mazlení, nikoli běhání po doktorech. Veterinární péče ale není právě nejlevnější. Z tohoto důvodu také útulky vybírají od nových majitelů příspěvek na provedené veterinární ošetření ve výši od 500 do 1000 korun. Skutečné náklady na očkování a kastraci bývají třikrát až čtyřikrát vyšší!

Kočku si bude moci odnést pouze v přepravce nebo pevné uzavíratelné schránce. Kdo ji nemá, může si ji koupit přímo na místě, stejně jako další chovatelské potřeby.
Magdaléna Krajmerová, tel: 724 033 084 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist