https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/posledni-volna-mista-do-welsu-na-energiesparmesse-2016
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Energy Centre České Budějovice: Poslední volná místa do Welsu na Energiesparmesse 2016!

19. února 2016 | Energy Centre České Budějovice
Autor: Mgr. Ivana Klobušníková , tel: 777 030 313
Poslední volná místa v pátek 26. a v sobotu 27. února 2016 zbývají na jednodenní autobusové zájezdy do hornorakouského Welsu na největší rakouský veletrh pro technická zařízení budov, stavebnictví, vytápění, koupelny a sanitu, úspory energie a obnovitelné zdroje - na Veletrh úspor energie (Energiesparmesse) 2016.

Zájezdy každoročně organizuje ve spolupráci s Messe Wels poradenské středisko Energy Centre České Budějovice (ECČB). Za cenu 490,- Kč nabízí zájemcům dopravu z Českých Budějovic do Welsu a zpět, služby průvodce, vstupenku na veletrh a společnou prohlídku části veletrhu v českém jazyce. Návštěvu veletrhu je možné spojit s individuální prohlídkou přilehlého historického centra města, městské zoologické zahrady či procházkou k rozhledně. Z Českých Budějovic autobusy odjíždí po oba dva dny v 8:15 hod., plánovaný návrat je kolem 19. hodiny.

Více informací o veletrhu v německém a anglickém jazyce naleznete na www.energiesparmesse.at, informace k zájezdu a přihlášku v českém jazyce na www.eccb.cz. Přihlásit se můžete rovněž telefonicky na tel. čísle 387 312 580 nebo mailem na isabela@eccb.cz
Mgr. Ivana Klobušníková , tel: 777 030 313 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist