https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pozvanka-na-pochod-rozkose-bez-rizika-s-cervenymi-destniky-proti-nasili-na-sexualnich-pracovnicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ROZKOŠ bez RIZIKA: Pozvánka na pochod ROZKOŠE bez RIZIKA s červenými deštníky proti násilí na sexuálních pracovnicích

15. prosince 2016 | ROZKOŠ bez RIZIKA
Autor: Hana Malinová, tel: 602 181 181
ROZKOŠ bez RIZIKA pořádá v souvislosti se Světovým dnem za ukončení násilí na sexuálních pracovnicích pochod proti násilí na lidech pracujících v sexbyznysu. V sobotu 17. prosince v 15. hodin vyjdeme od radnice na Karlově náměstí a přes Václavské náměstí půjdeme do Vrchlického sadů, kde už tradičně pochod ukončíme zapálením svíček.

Během pochodu budeme kolemjdoucím rozdávat příběhy, které dokumentují vlastní zkušenosti klientek R-R s násilím ze strany zákazníků nebo policie. Tématem násilí v sexbyznysu se R-R zabývá dlouhodobě a v nedávné době k němu vydala dvě výzkumné publikace: Jde to i jinak! Analýza vztahů sexuální práce, zákonů a policie: http://rozkosbezrizika.cz/ke-stazeni/soubory/publikace-r-r-jde-to-i-jinak/detail a
Tak tohle NE! Analýza násilí v sexbyznysu a jeho řešení: http://rozkosbezrizika.cz/ke-stazeni/soubory/publikace-r-r-tak-tohle-ne/detail.

Světový den za ukončení násilí si organizace, které pomáhají ženám a mužům ze sexbyznysu, připomínají od roku 2003. Jeho symbolem je červený deštník, který symbolizuje vzdor vůči diskriminaci sexuálních pracovnic a pracovníků. Více o 17. prosinci: http://www.december17.org/.
Hana Malinová, tel: 602 181 181 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist