Alžběta Remrová "> Psychiatrická nemocnice Bohnice má tiskovou mluvčí - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/psychiatricka-nemocnice-bohnice-ma-tiskovou-mluvci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Psychiatrická nemocnice Bohnice: Psychiatrická nemocnice Bohnice má tiskovou mluvčí

1. prosince 2023 | Psychiatrická nemocnice Bohnice
Autor: Alžběta Remrová, tel: +420774343193
Alžběta Remrová se stala novou tiskovou mluvčí Psychiatrické nemocnice Bohnice. Byla jmenována do funkce vedoucí Oddělení komunikace a vnějších vztahů. Alžběta přichází z Ministerstva dopravy ČR, kde působila jako komunikační úředník na Odboru fondů EU. Během své kariéry se věnovala i oblasti vzdělávání a obchodu. Zkušenosti má také s marketingem a produkcí. V minulosti svůj volný čas zasvětila práci pro děti v rámci Nadačního fondu Kolečko. „Práci pro nemocnici vnímám jako změnu a výzvu zároveň. Na spolupráci s nemocnici se nesmírně těším. Budu se v ní co možná nejvíc snažit uplatnit dosavadní zkušenosti, které jsem nasbírala a přispět tak k dobrému jménu nemocnice.“ říká nová tisková mluvčí Remrová.

Její prioritou je především zviditelnění Psychiatrické nemocnice včetně její péče v dobrém slova smyslu a přiblížení životu „za ploty“ veřejnosti. „Je zapotřebí, aby lidé pohlíželi na nemocnici i z její lepší stránky.“ dodává Remrová. Dalšími cíli komunikace v nemocnici bude zvyšování povědomí o profesních aktivitách, na kterých se odborníci z nemocnice podílejí, zlepšení webových stránek a pomoci pacientům a klientům, jež do nemocnice dochází, aby „svou“ nemocnici znali, důvěřovali jí, orientovali se v ní a získali všechny potřebné informace o tom, jaký sevis a služby jim nabízí.
Alžběta Remrová, tel: 420774343193
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist