https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/scoutfest-2016
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.: Scoutfest 2016

29. února 2016 | Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.
Autor: Petr Macek, tel: +420 739 344 037
Scoutfest je vzdělávací a motivační víkend pro vedení skautských oddílů. Víkend plný debat, diskuzí, přednášek, workshopů a sportovních a výtvarných dílen pro vedoucí skautských oddílů z Olomouce a dalších měst našeho regionu. Uskuteční se na ZŠ Nedvědova o víkendu 4.-6. března 2016 a cílovou skupinou je téměř 150 účastníků od 16 do cca 25 let, kteří pracují ve vedení skautských oddílů.

Organizátoři si vytyčili za hlavní cíl další motivaci dospělých a dospívajících při vedení skautských oddílů. Chtěli bychom, aby se po této akci účastníci vrátili ke svým oddílům s novým nadšením, chutí do další činnosti, neotřelými nápady a obohacení o nové informace a zkušenosti.

Celý víkend je možné shrnout do těchto bodů: výměna zkušeností mezi vůdci různých oddílů • Předání zkušeností mladším vedoucím a činovníkům • Motivace do další skautské činnosti • Nalezení nových nápadů (pomocí vzájemných diskuzí a vhodně stimulujících programů) • Posílení duchovní a morální roviny skautingu

Organizátoři a lektoři tohoto zážitkového a motivačního víkendu jsou často odborníci ve svém oboru. Ve třicetičlenném organizátorském týmu jsou lidé s bohatými zkušenostmi z pedagogiky, medicíny, žurnalistiky, psychologie či například sociální práce. Specializované dílny povedou kvalifikovaní lektoři (lanové aktivity, zdravotnické kurzy, výtvarné aktivity, tvorba programu atd.).
Petr Macek, tel: 420 739 344 037 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist