https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/slow-market-plzen
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ENVIC, občanské sdružení: Slow market Plzeň

15. září 2020 | ENVIC, občanské sdružení
Autor: Tomáš Popp, tel: 777 239 808
Zažijte den jinak. Zažijte první plzeňský Slow market, který v sobotu 19. září od 10 do 18 hodin nabídne pohodovou atmosféru nabitou vůněmi, chutěmi a kreativitou. Organizátoři akce přes deset let pečlivě vybírali ty nejzajímavější řemeslníky a designéry na těch nejkrásnějších akcích po celé naší zemi.

Ti se teď společně sejdou v srdci západočeské metropole – na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Kromě osobitých prodejních stánků budou moci návštěvníci vyzkoušet několik kuriózních atrakcí, posunout svoji zručnost na výtvarných workshopech, nechat si věštit z karet, pořádně si zamlsat, na vlastní kůži zkusit školu čepování s mistry výčepními nebo získat zdarma vstup do labyrintu pivovarského podzemí.

V akci budou i proslulí bednáři Plzeňského Prazdroje, kteří se svým tradičním uměním byli zapsáni na národní Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.

Chybět nebude ani fajnové jídlo!

Více informací naleznete na www.plzensketrhy.cz.

Profily designerů umísťujeme na Facebook:

https://www.facebook.com/events/2831153440506462/?active_tab=discussion
Tomáš Popp, tel: 777 239 808
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist