Ivana Borovková "> Sponzoringový program pomůže místním komunitám - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/sponzoringovy-program-pomuze-mistnim-komunitam
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Holcim Česko: Sponzoringový program pomůže místním komunitám

22. září 2023 | Holcim Česko
Autor: Ivana Borovková, tel: +420602321331
Holcim Česko, globální lídr v oblasti udržitelných stavebních řešení, si zakládá na podpoře a posilování místních komunit. Proto nově zahájil Sponzoringový program Holcim Česko s cílem ještě více posílit svoji angažovanost v regionu Litoměřicka. Na podporu je připraveno 400 tisíc korun, uzávěrka přihlášek do programu je 30. září 2023.
Holcim Česko již dlouhodobě přispívá do místního rozvoje a podporuje projekty, které přinášejí užitek obyvatelům v regionu. Ročně investuje do této podpory částku v hodnotě cca 1,5 milionu korun. Většinou se jedná o dlouhodobé projekty, které zlepšují kvalitu života v okolí, jako je činnost Centra pro náhradní rodinnou péči nebo ochrana sýčků. „Vždy jsme si zakládali na vzájemné spolupráci s místními obyvateli a organizacemi. Jsme připraveni investovat do projektů, které budou mít skutečný smysl pro obyvatele Litoměřicka,“ doplnil Miroslav Kratochvíl, generální ředitel Holcim Česko.
Sponzoringový program se zaměří na projekty, které budou mít pozitivní dopad na životní prostředí, přispějí ke zlepšení infrastruktury regionu, věnují se aktivitám týkajících se vzdělání, či sociální a zdravotní tématice.
Uzávěrka přihlášek do programu je 30. září 2023, více informací získají zájemci na webu společnosti www.holcim.cz/sponzoring
Ivana Borovková, tel: 420602321331
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist