https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tz-karlinske-spektrum-otevira-klub-hracu-deskovych-her-desku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: TZ Karlínské Spektrum otevírá Klub hráčů deskových her - Desku

Pro všechny příznivce společenských her otevírá Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy poslední březnový den – v pátek 31. – od 15 do 18 hodin nový klub. Zahrát si zde budete moci se svými kamarády, ale budete mít příležitost poznat i nové lidi.

Baví vás hrát společenské stolní hry a deskovky a nemáte nikoho, kdo by si je s vámi zahrál?
Chtěli byste vyzkoušet hru, kterou doma nemáte, upoutala vás, ale nevíte, zda si ji koupit? Není nic jednoduššího než si ji vyzkoušet, a to už tento pátek ve třetím patře budovy Karlínského Spektra na Karlínském náměstí v klubovně Tuláci.
Horní věková hranice není omezena, hry jsou vhodné pro kohokoli od osmi let. Kapacita klubu je asi 30 míst, pokud by byla účast vyšší, najde se pro návštěvníky větší místnost.
V Desce najdete velké množství strategií, vědomostních kvízů, karetních her. Navíc díky své návštěvě získáte karty do originální hry. Takže čím častěji přijdete, tím více karet dostanete. Pokud budete chtít pomoci s novou hrou, která má komplikovaná pravidla, rádi vám pomůžeme, protože vždy je lepší hrát hru napoprvé s někým, kdo už ji hrál.
Schůzky hráčů budou probíhat nepravidelně, o časech setkání budou moci rozhodovat všichni, kdo se dostaví na první setkání 31. 3. od tří hodin odpoledne.
Vstup do klubu je zdarma.
Níže naleznete seznam her, které v Desce najdete.
6 bere! / Arkham Horror / AZ kvíz speciál: věda a technika / Bang! / Cacao / Carcassonne / Citadela / Cortex Geo / Česko – otázky a odpovědi / Česko: Junior / Děti z Carcassonne / Dominion / Dobble / Duchová v koupelně – 2x / Evoluce: O původu druhů / Evropa – otázky a odpovědi / Fazole / Hvězdokupy / Jungle Speed / Kde leží Řáholec? / Lucky Loop / Na prodej / Nox / Osadníci z Katanu: Základní hra + rozšíření / Pexetrio Plus: Znáš naše savce? / Pexetrio: Znáš naše stromy? / Pexetrio Plus: Znáš vodní zvířata? / Port Royal / Příroda v kostce / Auto Block / Sabotér / Schovej a najdi Safari / V kostce! Svět / Šílený prófa / Šplouch / Telepatie / Tik Tak Bum! / Timeline: Události / Vikingové v bouři / Vše nej

Kontakt: Renata Farry, renata.farry@ddmpraha.cz

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist