https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tz-mikulas-v-karlinskem-spektru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: TZ Mikuláš v Karlínském Spektru

Jako každý rok navštíví i letos 4. prosince od 14 do 18 hodin Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy Mikuláš.

Návštěva Mikuláše v Karlínském Spektru se už dávno stala tradicí, které se každoročně zúčastní spousta dětí se svými rodiči. „Letos budou děti chodit k Mikuláši pro nadílku postupně po malých skupinkách, což zaručí téměř domácí atmosféru,“ říká o akci Martin Kašík, jeden z organizátorů.
Mimo tradiční nadílku bude na příchozí čekat mnoho zábavy, a to v podobě tvoření, úkolů a soutěží. Po pestrém programu si budou moci odpočinout u teplého čaje a voňavých dobrot.
O kulturní oživení se letos postará folklorní soubor Dokolečka a MJ studio. K navození předvánoční atmosféry mimo jiné dopomůže i divadelní soubor Anička a Letadýlko, který vystoupí s Příběhem dědka Všudefouse.
Přijďte si odpočinout od předvánočního stresu a strávit příjemné nedělní odpoledne v Karlínském Spektru.
Účastnický poplatek: 80 Kč/dítě, 20 Kč/dospělý
Registrace na rezervace@ddmpraha.cz, 222 333 888 nebo pomocí mobilní aplikace Karlínské Spektrum

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Jitka Gobyová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist