https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/velikonoce-2017-aneb-zajickovy-umysly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Velikonoce 2017 aneb Zajíčkovy úmysly

4. dubna 2017 | Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi
Autor: Břetislav Oliva, tel: 777285990
Ve čtvrtek 13. dubna 2017 připravilo Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi pro svoje návštěvníky již popáté netradiční oslavu Velikonočních svátků, tentokrát s podtitulem Zajíčkovy úmysly.

Velikonoční oslavy se v chrudimském loutkářském muzeu v uplynulých letech staly jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších akcí. Po putování za vietnamskou pověstí o sto vejcích nebo výrobě rostoucích loutek z rašeliny a travního semene se tentokrát návštěvníci vydají do hlubin zaječí duše. Budou se dokonce sami moci v takového velikonočního zajíčka proměnit a spoluvytvářet tak sváteční atmosféru v muzeu.
V rámci zaječí metamorfózy čeká děti i jejich rodiče tvořivý workshop a malování na obličej, které proměnu ve čtyřnožce umocní. A protože jsou zajíci zvířata hravá, nebude chybět soutěžní kvíz nebo hra v expozici, samozřejmě se zaječími motivy. Jako tradičně si pak návštěvníci prohlédnou živá zvířátka v prostorách muzea. Velikonoční oslavy v MLK se uskuteční ve čtvrtek 13. dubna 2017 od 8:30 do 17 hodin, na celou akci platí jednotné vstupné 80 Kč.
Břetislav Oliva, tel: 777285990 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist