https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vystava-mladych-kuratoru-audabiacu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Audabiac: Výstava Mladých kurátorů Audabiacu

16. ledna 2012 | Audabiac
Autor: Aneta Marková, tel: +420 221 180 121
První výstava fotografií projektu Mladí kurátoři proběhne v termínu od 1. 2. 2012 do 29. 2. 2012 v Hranicích na Moravě v prostorách bývalého zámku a ponese název Portrétem samy sobě. Autory jednotlivých portrétů jsou děti z dětského domova v Hranicích na Moravě, které pod vedením umělců a zkušených kurátorů z občanského sdružení Audabiac vytvoří a samy nainstalují celou výstavu.

Výstava propojí dva souběžné projekty o. s. Audabiac - interaktivní výstavy z cyklu Orbis pictus aneb… a projekt zaměřený na rozvíjení kreativity a vědomí vlastní identity dětí z dětských domovů. Již přes deset let se během letních pobytů doma i v zahraničí setkávají děti z dětských domovů s výtvarníky, fotografy, hudebníky herci, tanečníky…. a společně tvoří. Návštěvníci výstavy v Hranicích na Moravě mají jedinečnou možnost tato díla spatřit.

Projekt Mladí kurátoři získal záštitu náměstka pro kulturu Olomouckého kraje Mgr. Radovana Rašťáka a záštitu Starosty městské části Prahy 1 Ing. Oldřicha Lomeckého.

Vstupné dobrovolné!
Pondělí až neděle od 8:00 do 17:00 hodin
Pernštejnské nám. 1, Hranice na Moravě

Pro více informací kontaktujte:
Mgr. Anetu Markovou
Vedoucí projektu Uměním ke svobodě
Tel.:+420 221 180 121
Email: amarkova@audabiac.cz
www.audabiac.cz
Aneta Marková, tel: 420 221 180 121 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist