https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vyzva-kulturnim-institucim-zapojte-se-do-kulturniho-diare-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Kulturní diář: Výzva kulturním institucím: Zapojte se do Kulturního diáře 2017!

24. srpna 2016 | Kulturní diář
Autor: Magdalena Biedermanová, tel: 775186775
Pořadatelé mohou do připravovaného vydání nechat zdarma zařadit své akce – např. festivaly, divadelní a filmové premiéry, koncerty či výstavy. Další možností je výraznější zviditelnění pořádaných akcí pomocí placené inzerce. V neposlední řadě si kulturní instituce mohou objednat diáře za zvýhodněnou cenu pro svoji potřebu (jako dárky pro zaměstnance či partnery) nebo k dalšímu prodeji. Zájemci o spolupráci si mohou vyžádat více informací na e-mailu kulturnidiar@papelote.cz, redakční uzávěrka Kulturního diáře 2017 je 18. 9. 2016.
Magdalena Biedermanová, tel: 775186775 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama



Blíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist