https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zavod-svetlusek-a-vlcat-v-olomouci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.: Závod světlušek a vlčat v Olomouci

5. května 2016 | Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.
Autor: Monika Majerová, tel: +420 725 581 916
Během dubna a května probíhají po celé zemi základní kola skautských Závodů vlčat a světlušek. Kluci a holky nejmladší věkové kategorie se v malých skupinách snaží v maximální možné míře využít všechno, co se ve svých skautských oddílech naučili. V simulovaných situacích prokazují, že spolu umí spolupracovat, překonávat překážky a že dokáží využít potenciál a znalosti každého jednotlivce. Nejlepší týmy pak poměří své schopnosti v krajských kolech a následně během září v kole celostátním. Cílem Závodu vlčat a světlušek je především uplatnění skautských dovedností v opravdovém světě a podpora spolupráce v týmu.

Základní kolo Závodu vlčat a světlušek proběhne v sobotu dne 7. května 2016. Celým závodem nás bude provádět příběh Alenky v říši divů. Závod proběhne v okolí Myslivecké chaty u Doloplaz.
Monika Majerová, tel: 420 725 581 916 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist