https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zavod-v-behu-na-lyzi-memorial-vladi-tylsara
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.: Závod v běhu na lyží – Memoriál Vládi Tylšara

9. února 2016 | Junák - český skaut, okres Olomouc, z. s.
Autor: Pavel Kaloda, tel: +420 776 174 644
Memoriál Vládi Tylšara je závod v běžeckém lyžování, který se koná již od roku 1947 na počest nešťastně zemřelého skautského vedoucího Vladislava Tylšara. Závod je pořádán dvěma skautskými středisky. Z Olomouce je to středisko Vládi Tylšara, z Velkého Týnce pak středisko Ladislava Ruska.

Závodu se mohou zúčastnit skauti i veřejnost, zájemce prosíme o přihlášení přes webové stránky http://memorialvt.skauting.cz/obsah/prihlasky-2 Závodit se bude ve dvou soutěžích: běh jednotlivců a štafeta. Obě soutěže se jedou klasickou technikou, je dovoleno účastnit se obou závodů. Závodí se hromadným startem po jednotlivých kategoriích.

Běh jednotlivců
Poběží celkem 8 skupin – 4 věkové kategorie rozdělené na chlapce a dívky:
2006 a mladší - 1 km
2002 až 2005 - 3 km
1999 až 2001 - 5 km
narození do r. 1998 (včetně) - 5 km

Štafeta
Štafeta se skládá ze 4 závodníků - dva z nich musí být dívky nebo patřit do jedné ze dvou mladších kategorií (2001 a mladší). Každý závodník pojede 300 m.

Letošní ročník Memoriálu Vládi Tylšara proběhne 13. února na tradičním místě v běžeckém areálu Nové Vsi u Rýmařova. Vítěz získává putovní plaketu, na které bude vyryto jméno vítěze.
Pavel Kaloda, tel: 420 776 174 644 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist