https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hasici-od-rana-likviduji-pozar-skladky-v-ralsku-je-mimo-obydlene-oblasti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hasiči likvidovali skoro šest hodin požár skládky v Ralsku, byl mimo zástavbu Aktualizováno

3.11.2023 10:19 | RALSKO (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Hasiči na Českolipsku dnes od rána likvidovali skoro šest hodin požár skládky odpadu v Ralsku na Českolipsku. Skládka leží u Svébořic mimo obydlené oblasti, řekl ČTK zastupující mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Přerovský.
 
Hořelo na ploše 40 krát 40 metrů, zasahovali hasiči z osmi jednotek. Škoda bude nulová, vyhlášený byl druhý ze čtyř stupňů poplachu.

Požár na skládce byl na operační středisko hasičů nahlášen kolem 06:30, zhruba o dvě hodiny později se ho podařilo zasahujícím hasičům lokalizovat. Plameny se podle Přerovského podařilo poměrně rychle uhasit, byly jen po obvodu. Následné rozhrnování jednotlivých vrstev skládky a dohašování trvalo hasičům zhruba do 14:00.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist