https://ekolist.cz/cz107/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Krajina+a+chr%C3%A1n%C4%9Bn%C3%A1+%C3%BAzem%C3%AD
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Krajina a chráněná území

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Spolek Ametyst: Virtuální stezka představí plzeňské přírodní poklady

12. června 2023 | Spolek Ametyst
Spolek Ametyst právě spustil virtuální stezku po zajímavých přírodních lokalitách na území města více

MŽP ČR: MŽP je partnerem mezinárodního projektu na ochranu velkých šelem

11. června 2023 | MŽP ČR
V dubnu letošního roku odstartoval projekt LECA zaměřený na koexistenci a ochranu velkých šelem v více

Nadace Partnerství: Výhledy do krajiny vynesly 3,6 milionu korun na podporu stromů

10. června 2023 | Nadace Partnerství
Celkem 3 685 tisíc korun se podařilo získat Nadaci Partnerství na podporu největší občanské více

Liberecký kraj: Jizerkami na kole s dětmi: nenaplněná láska i smrt pod koly vlaku

8. června 2023 | Liberecký kraj
Vcelku nenáročný cyklovýlet nabízí okruh okolo jizerskohorského Bedřichova. více

Úřad Vlády ČR: Vláda se na výjezdním zasedání ve Vimperku zabývala regionálními tématy Jihočeského a Plzeňského kraje

7. června 2023 | Úřad Vlády ČR
Vláda Petra Fialy uskutečnila ve středu 7. června 2023 druhé z plánované série výjezdních zasedání. více

MZe ČR: Vědci a vědkyně mohou získat 1 miliardu korun například na výzkum ochrany přírody, nových postupů hospodaření nebo přípravy na klimatickou změnu

7. června 2023 | MZe ČR
Ministerstvo zemědělství (MZe) vyhlásilo první veřejnou soutěž na vědecké projekty, kterým v rámci více

Správa NP Šumava: Šest let přítomnosti vlčích smeček na Šumavě ukazuje, jak stárnutí dopadá i na vlky

6. června 2023 | Správa NP Šumava
V roce 2017 bylo na Šumavě potvrzeno první novodobé rozmnožování vlků. více
| 1 | .. | 105 | | 107 | | 109 | .. | 922 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist