https://ekolist.cz/cz113/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Suroviny
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Suroviny

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Greenpeace: Dostanou ČEZké uhlí z Bíliny přednostně teplárny? - MŽP opatrně podpořilo návrh Greenpeace, teplárny mlčí

11. srpna 2010 | Greenpeace
Ministerstvo životního prostředí včera zveřejnilo závěrečné stanovisko k hodnocení vlivů na životní více

Calla a Hnutí duha: Papírový plán pro obnovitelnou energii nestačí

10. srpna 2010 | Calla a Hnutí duha
Plán na podporu zelené energetiky, který má ve středu schválit vláda, sice papírově počítá s více

Greenpeace: Za úbytkem spermií může stát bisfenol A, říká průlomová studie

10. srpna 2010 | Greenpeace
Toxické látky působí defektně na vaše spermie! více

Greenpeace, Hnutí Duha a Kořeny: Uhlí: vládní program se liší od koaliční smlouvy - Martin Kocourek svévolně proškrtal kapitolu o těžbě

Programové prohlášení, které dnes schválila vláda, se v důležité pasáži liší od koaliční smlouvy. více

Komunita pro lidský rozvoj : Lidé vzpomenou na památku japonské Hirošimy

Ve čtvrtek 6. srpna uplyne již 65 let od svržení první atomové bomby na japonské město Hirošima. více

Hnutí DUHA: Vládní program se liší od koaliční smlouvy

4. srpna 2010 | Hnutí DUHA
Martin Kocourek svévolně proškrtal kapitolu o těžbě. více

Greenpeace: Greenpeace oslovilo výrobce kojeneckých lahví, aby podpořili zákaz bisfenolu A

4. srpna 2010 | Greenpeace
Greenpeace ČR oslovilo představitele společností, které na českém trhu zastupují největší výrobce a více

Calla: Sdružení Calla získalo projekt na ochranu biodiverzity

2. srpna 2010 | Calla
Od července začíná Calla realizovat projekt „Ochrana klíčových biotopů v Jihočeském kraji – těžební více

Mikulovská rozvojová s.r.o.: Na Mikulovsku začnou třídit biologický odpad

23. července 2010 | Mikulovská rozvojová s.r.o.
Kdo si klade nerudovskou otázku „kam s ním“ a řeší biologický odpad, získá odpověď. více
| 1 | .. | 111 | | 113 | | 115 | .. | 215 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist