https://ekolist.cz/cz1406/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Politici+a+%C5%BDP
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Politici a ŽP

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

MŽP ČR: Obnovitelné zdroje energie: sněmovna dnes udělala krok k ochraně klimatu

23. února 2005 | MŽP ČR
Poslanecká sněmovna po více než ročním vyjednávání schválila zákon na podporu obnovitelných zdrojů více

Pražské matky: 700 životů

22. února 2005 | Pražské matky
Před opětovným projednáváním novely tzv. více

LiRA: ODA schválila jednání o projektu LíZA 2006-08

20. února 2005 | LiRA
Zástupci LiRA se zúčastnili 23. Celostátní konference ODA. více

Svoboda zvířat: Další vývoj v projednávání novely zákona o ochraně veřejného zdraví

17. února 2005 | Svoboda zvířat
Dne 15. února 2005 proběhl v poslanecké sněmovně od 19:00 Seminář k problematice postoje Evropské více

MŽP ČR: Ministr Ambrozek bude s kolegy jednat o chudobě, rovných příležitostech či zajištění pitné vody

17. února 2005 | MŽP ČR
Ministr životního prostředí České republiky Libor Ambrozek se ve dnech 21. – 23. více

Hnutí DUHA: Zákon omezí znečištění o miliony tun ročně

16. února 2005 | Hnutí DUHA
Jediný stručný škrt, který několik poslanců prosazuje do zákona o obnovitelných zdrojích energie, více

Arnika: Spalovna v Lysé chce pálit PCB, ačkoliv na to není vybavena

16. února 2005 | Arnika
Spalovna nebezpečných odpadů v Lysé nad Labem chce spalovat odpad s obsahem silně toxických více

Strana zelených: Strana zelených v Liberci protestuje proti záměru radních snížit rozpočet Ekofondu o 50 % na pouhých 0,5 mil Kč.

16. února 2005 | Strana zelených
Zastupitelstvo města Liberce má na svém čtvrtečním zasedání mimo jiné schválit změnu rozpočtu, více

Strana zelených: Zelení: Přestaňme si hrát na slepou bábu

15. února 2005 | Strana zelených
Strana zelených prosazuje, aby Česká republika okamžitě začala řešit jeden z hlavních problémů více
| 1 | .. | 1404 | | 1406 | | 1408 | .. | 1620 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist