https://ekolist.cz/cz151/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Lesy+a+lesnictv%C3%AD
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Lesy a lesnictví

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

ODS: Senátoři ODS budou dnes bojovat za individuální svobodu a za rozumný přístup k ochraně NP Šumava

18. ledna 2017 | ODS
Senát dnes na svém zasedání bude projednávat protikuřácký zákon. více

Správa KRNAP: 10 let od orkánu Kyrill a lesy se již opět zelenají

17. ledna 2017 | Správa KRNAP
V noci z 18. na 19. ledna 2007 se přes naše území přehnal vítr tak silný, že ho meteorologové mohli více

Hnutí DUHA: Posluchači vyprodaného Koncertu pro šumavskou divočinu č. 7 vyzývají senátory k dobrému zákonu o národních parcích a ochraně české divoké přírody

16. ledna 2017 | Hnutí DUHA
Pozítří, tedy právě v den, kdy budou senátoři hlasovat o vládní novele zákona o národních parcích, více

VÚLHM: Mrtvé dřevo významně napomáhá rozmanitosti lesů

12. ledna 2017 | VÚLHM
Nejen živé stromy, ale také ty odumřelé mají nezastupitelné místo v naší krajině. více

MŽP ČR a SFŽP ČR: Přes 2 miliardy nových dotací z OPŽP. Na udržení vody v krajině půjde víc než půl miliardy korun

10. ledna 2017 | MŽP ČR a SFŽP ČR
Právě odstartoval příjem žádostí o dotace v nových výzvách z Operačního programu Životní prostředí. více

Správa KRNAP: Ročně pořádáme na 1 000 akcí pro veřejnost, zaskočte také

9. ledna 2017 | Správa KRNAP
Kromě ochrany přírody a péče o svěřený majetek je významnou činností Správy KRNAP práce s více

MZe ČR: Ministr Jurečka: Ministerstvo zemědělství podporuje přírodě blízká opatření

9. ledna 2017 | MZe ČR
Projednávání Národního akčního plánu adaptace na změnu klimatu, který předkládá Ministerstvo více

MZe ČR: Nové rybníky, postupy i zákony – Ministerstvo zemědělství pokročilo v opatřeních proti suchu

9. ledna 2017 | MZe ČR
Vláda dnes schválila komplexní materiál o tom, jaké kroky podniká státní správa, aby zmírnila více
| 1 | .. | | 151 | | 153 | 154 | .. | 388 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist