https://ekolist.cz/cz794/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Zv%C3%AD%C5%99ata%2C+rostliny+a+biodiverzita
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Zvířata, rostliny a biodiverzita

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Česká společnost ornitologická: Ohrožených druhů ptáků je v Evropě stále více! varuje BirdLife International

Dnes, v pondělí 8.11.2004, vydala organizace Birdlife International [1] souhrnnou studii Birds in více

Zoo Děčín - Pastýřská stěna: Se Zoo Děčín na Cestě kolem světa

Během podzimních prázdnin probíhala v Zoologické zahradě Děčín dobrodružná soutěž pro děti s názvem více

Tereza - sdružení pro ekologickou výchovu: Slavnost padajícího listí hned dvakrát

Sdružení TEREZA zve na tradiční akci SLAVNOST PADAJÍCÍHO LISTÍ, tentokrát na dvě místa – do centra více

Greenpeace ČR: Setuza ukončuje zpracování GM sóji, GM oleje však na český trh proudí dál

4. listopadu 2004 | Greenpeace ČR
Geneticky modifikované rostlinné oleje od firmy Setuza a.s. více

Greenpeace ČR: Dopřejte mořím oddechu! Také Česká republika musí chránit mořské hlubiny

1. listopadu 2004 | Greenpeace ČR
Na obří obrazovku umístěnou v Praze na Malostranském náměstí dnes aktivisté Greenpeace promítali více

Český svaz ochránců přírody: Natura 2000: Vláda versus EU?

Vláda neschválila ptačí území Natura 2000 Heřmanský stav - Odra – Poolzí. více

MŽP ČR: Vláda dnes rozhodovala o dalších ptačích oblastech

27. října 2004 | MŽP ČR
Svým nařízením dnes vláda dnes schválila vyhlášení dvanácti ptačích oblastí: Lednické rybníky, více

Moravský ornitologický spolek: Kudlanka nábožná je na Přerovsku stále hojnější

Kudlanka nábožná (Mantis religiosa) patří k druhům široké veřejnosti dobře známým. více

ARNIKA - Program Ochrana přírody: Vláda porušila evropský zákon, odmítla vyhlásit ptačí oblast Natury 2000

Vláda České republiky dnes porušila evropský zákon, když kvůli průmyslové zóně Dolní Lutyně odmítla více

Evropská komise, český text ICEU: Geneticky modifikovaná kukuřice NK603 schválená jako potravina i krmivo

Evropská komise dnes schválila prodej potravin a potravinových přísad odvozených od geneticky více
| 1 | .. | 792 | | 794 | | 796 | .. | 895 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist