https://ekolist.cz/cz259/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Odpady
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Odpady

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

SFŽP ČR: Peníze z Operačního programu Životní prostředí už míří k žadatelům

1. dubna 2008 | SFŽP ČR
Přestože Operační program Životní prostředí byl podepsán v druhé polovině prosince 2007, Státní více

SFŽP ČR: Státní fond životního prostředí bude implementovat část "švýcarských fondů"

1. dubna 2008 | SFŽP ČR
Švýcarsko poskytne České republice v následujících pěti letech téměř půl miliardy korun na projekty více

Calla: VÝSTAVA "KDE KONČÍ NAŠE ODPADY?" MÍŘÍ DO STRAKONIC

31. března 2008 | Calla
VÝSTAVA "KDE KONČÍ NAŠE ODPADY?" je instalována od středy 26. března do pátku 18. více

Zastoupení EK v ČR: Jste tak „zelení“, jak tvrdíte?

28. března 2008 | Zastoupení EK v ČR
Třebaže ochrana životního prostředí má v povědomí Evropanů pevné místo, naše chování v praxi tomu více

Český svaz ochránců přírody: Ukliďme svět! Po šestnácté.

16. ročník kampaně Ukliďme svět! je tu. více

Evropská komise: Maďarsko - operační program 2007-13: Operační program Životní prostředí a energetika

27. března 2008 | Evropská komise
Cílem programu je eliminace nebezpečných znečišťujících látek, ochrana ekosystémů a trvale více

Arnika - Budoucnost bez jedů: Dostupnost informací o tom, kolik toxických látek je v odpadech podniků zůstala zachována

Vláda České republiky na svém dnešním jednání schválila nařízení o integrovaném registru více

MŽP ČR: Rozsah veřejně dostupných informací o znečištění se od roku 2009 dále rozšíří

26. března 2008 | MŽP ČR
Vláda na svém dnešním jednání schválila na návrh ministra životního prostředí Martina Bursíka nové více

Arnika - Budoucnost bez jedů: Neomezujte dostupnost informací o toxických látkách v odpadech, vyzvala Arnika ministra Římana

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) se opětovně pokouší omezit dostupnost informací o více
| 1 | .. | | 259 | | 261 | 262 | .. | 416 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist