https://ekolist.cz/cz279/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Doprava
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Doprava

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Královéhradecký kraj: V lednu ubylo ze skladů téměř deset tisíc tun soli

14. února 2017 | Královéhradecký kraj
Zimní údržba stála kraj do konce ledna zhruba 140 milionů korun. více

MŽP ČR a SFŽP ČR: MŽP dá 100 milionů na ekologické inovativní projekty na boj se suchem či smogem

13. února 2017 | MŽP ČR a SFŽP ČR
Začíná příjem žádostí v Národním programu Životní prostředí na tzv. ekoinovace. více

MŽP ČR: Ministr Brabec: Stanovisko EIA má už všech 9 prioritních dopravních staveb. Dnes jej získal úsek D35 Opatovice - Ostrov

10. února 2017 | MŽP ČR
Již všech 9 prioritních dopravních staveb má závazné stanovisko EIA. více

Královéhradecký kraj: Hejtman Štěpán apeluje na ministra Ťoka: Obnovte kontrolní dny výstavby dálnice D11. I za účasti samospráv

9. února 2017 | Královéhradecký kraj
Dopis s výzvou k obnovení pravidelných schůzek nad problematikou dálniční výstavby v více

Hnutí DUHA: Evropská komise: Česko musí zvýšit recyklaci a řešit smog

7. února 2017 | Hnutí DUHA
Evropská komise zveřejnila zprávy hodnotící ekologickou legislativu v jednotlivých členských zemích více

České dráhy: Cestu vlakem zkrátí dětem mašinka Ella

7. února 2017 | České dráhy
Mašinka Ella pomůže rodičům se zábavou malých cestujících na trati Praha – Pardubice – Olomouc – více

MŽP ČR: Ministr Brabec: Předposlední vládní prioritní stavba získala EIA. Přinese bezpečnější silniční a pěší dopravu i úlevu od hluku a exhalací

7. února 2017 | MŽP ČR
Již osm z devíti prioritních dopravních staveb má od včerejška závazné stanovisko EIA. více

České dráhy: České dráhy nabídnou bezplatné rezervace pro ranní pravidelné cesty z Ústí nad Orlicí do Pardubic

6. února 2017 | České dráhy
Náměstek hejtmana Pardubického kraje odpovědný za dopravu Michal Kortyš a člen představenstva více

České dráhy: Na lince U28 jezdí rekonstruovaná motorová jednotka, cestujícím nabízí vyšší komfort

3. února 2017 | České dráhy
Redesignovanou motorovou jednotku Desiro představil dnes dopravce DB Regio společně s Českými více

Hnutí DUHA: Smog, národní parky a recyklace odpadů. Hnutí DUHA upozorňuje na akutní výzvy ministra Brabce

3. února 2017 | Hnutí DUHA
Ministr životního prostředí Richard Brabec dnes zveřejní svoje priority na zbytek svého působení ve více
| 1 | .. | 276 | 277 | | 279 | | .. | 820 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist