https://ekolist.cz/cz1540/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Politici+a+%C5%BDP
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Politici a ŽP

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Unie svobody: Usnesení Krajského shromáždění Praha

3. května 2001 | Unie svobody
Mimo jiné se týká dostavby silničních okruhů hlavního města a rozšiřování zeleně. Na serveru US. více

Vláda ČR: Záznam z tiskové konference po schůzi vlády ČR

2. května 2001 | Vláda ČR
Mimo jiné zmínka o zákonu o ochraně ovzduší, o atomovém zákonu, o zákonu o obalech, o zákonu o více

Unie svobody: Prohlášení Unie svobody k návrhu na změnu stavebního zákona a stanovisko poslance Zdeňka Kořistky

2. května 2001 | Unie svobody
Unie Svobody se v prohlášení distancuje od návrhu poslanců ČSSD na změnu stavebního zákona více

Vláda ČR: Tisková konference u příležitosti 1000 dnů vlády ČSSD

17. dubna 2001 | Vláda ČR
Mimo jiné o činnosti vlády v oblasti životního prostředí, o úspěších ministra Kužvarta ve svém více

Hnutí DUHA: Poslanci si musí vybrat: zákon prosazovaný myslivci nebo ten, za kterým stojí všichni kromě lovců

4. dubna 2001 | Hnutí DUHA
O budoucnosti našich lesů a některých chráněných živočichů rozhodnou pravděpodobně dnes poslanci. více

Hnutí DUHA: Hnutí DUHA varuje poslance: všimněte si třicátého třetího řádku mysliveckého "průzkumu veřejného mínění"

3. dubna 2001 | Hnutí DUHA
"Výzkum veřejného mínění", kterým se je snaží přesvědčit Českomoravská myslivecká jednota (ČMMJ), více

Hnutí DUHA: Nechceme myslivecký stát

2. dubna 2001 | Hnutí DUHA
Návrh mysliveckého zákona z pera zástupců Českomoravské myslivecké jednoty změní zemi v myslivecký více

Hnutí DUHA: Myslivecká jednota - myslivecká latina: ČMMJ mystifikuje veřejnost

30. března 2001 | Hnutí DUHA
Českomoravská myslivecká jednota v kampani za prosazení svého návrhu nového zákona mystifikuje více

Hnutí DUHA: Hnutí DUHA ministrovi: podpořte vratné lahve

23. března 2001 | Hnutí DUHA
Petici, která požaduje odstranit znevýhodnění vratných lahví, předalo dnes Hnutí DUHA Miloši více
| 1 | .. | | 1540 | | 1542 | 1543 | 1544 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist