https://ekolist.cz/cz225/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Doprava
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Doprava

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Děti Země: Kraj pozastavil přípravy nových silnic pro mělnickou spalovnu

8. dubna 2019 | Děti Země
Společná tisková zpráva Arniky, Ekozahrady Pod Věží a Dětí Země více

Královéhradecký kraj: V květnu startuje devátý ročník soutěže Do práce na kole. Zapojit se můžete i vy

8. dubna 2019 | Královéhradecký kraj
V průběhu května se uskuteční devátý ročník celostátní výzvy Do práce na kole. více

ODS: Veronika Vrecionová: Rozhodování vlády o biopalivech nebude o faktech, ale o obchodních zájmech premiéra

8. dubna 2019 | ODS
Biopaliva první generace mají negativní vliv na životní prostředí, aniž by snižovala emise CO2, více

Evropský parlament: Zemní plyn: Parlament rozšiřuje pravidla EU pro plynovody ze zemí mimo EU

4. dubna 2019 | Evropský parlament
To provide legal clarity for operators and competitive gas supply for all Europeans, MEPs approved více

SŽDC: Evropská investiční banka půjčí Česku první 3 miliardy na modernizaci železnic

3. dubna 2019 | SŽDC
Ministerstvo financí uzavřelo s Evropskou investiční bankou (EIB) úvěrovou smlouvu do výše 3 více

Správa KRNAP: Řidiči pozor! Začíná jarní migrace žab

2. dubna 2019 | Správa KRNAP
Nastává doba, kdy začínají žáby migrovat na svá trdliště. více

SŽDC: SŽDC zahajuje druhou etapu rekonstrukce uzlu Přerov za více než tři miliardy korun

2. dubna 2019 | SŽDC
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) uzavřela smlouvu na realizaci druhé etapy rekonstrukce uzlu více

ODS Praha: Koalice kývla na projednávání okruhu a metra D. Konečně

21. března 2019 | ODS Praha
Občanští demokraté oceňují, že se koalice konečně bude věnovat dostavbě Pražského okruhu a výstavbě více

ČSSD: Zavedení autobusových zastávek pouze na znamení poškodí pražské seniory i rodiče s kočárky

20. března 2019 | ČSSD
Pražští sociální demokraté odmítají záměr vedení hlavního města, který počítá se zavedením více

Královéhradecký kraj: Kraj zajistil autobusovou dopravu od začátku dubna

19. března 2019 | Královéhradecký kraj
Autobusy v Královéhradeckém kraji vyjedou 1. více
| 1 | .. | 222 | 223 | | 225 | | .. | 820 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist