https://ekolist.cz/cz199/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Klima
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Klima

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Královéhradecký kraj: Do likvidace kůrovcové kalamity kraj zapojil dobrovolné hasiče

21. dubna 2020 | Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj nasadil do boje s kůrovcem další dotační nástroj. více

MZe ČR: Toman: Situaci s koronavirem zemědělci a potravináři prozatím ustáli, veřejnost by je měla podpořit

20. dubna 2020 | MZe ČR
Více než měsíc trvající nouzový stav zemědělci a potravináři i přes řadu komplikací prozatím více

Správa KRNAP: Letošní maximum na Mapě republiky bylo 9,5 m

17. dubna 2020 | Správa KRNAP
Místní znalci i odborníci se shodují na tom, že množství sněhu, které v průběhu zimy v Krkonoších - více

MŽP ČR a SFŽP ČR: Nová zelená úsporám pomůže oživit ekonomiku po koronavirové krizi

16. dubna 2020 | MŽP ČR a SFŽP ČR
Dalším programem, který pomůže zmírnit dopady koronavirové krize na českou ekonomiku, je Nová více

Strana zelených: 13 států EU včetně Itálie či Španělska chce obnovu ekonomiky na zelených základech. Proč mezi nimi chybí Česko?

14. dubna 2020 | Strana zelených
Hned třináct zemí EU, včetně pandemií nejvíce postižených Itálie a Španělska, se přidalo k výzvě více

MZe ČR: M. Toman: V některých vodních tocích je jen 10 procent vody, přehrady dostatek pitné vody zajistí

1. dubna 2020 | MZe ČR
Zásoba povrchové vody ve vodárenských i ostatních nádržích je v současné době dostatečná a je možné více

Česká pirátská strana: Komentář Dany Balcarové: Ochrana přírody je stále mou prioritou, činnost výboru se nezastavila

Výbor pro životní prostředí ani přes nouzový stav nepřerušil svou činnost. více
| 1 | .. | | 199 | | 201 | 202 | .. | 600 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist