https://ekolist.cz/cz415/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=EU+a+%C5%BDP
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / EU a ŽP

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Evropská komise: Systém obchodování s emisemi v EU: Polský národní alokační plán je začleněn do registru Společenství, celkové ověřené emise jsou zveřejněny

5. července 2006 | Evropská komise
Informace o emisních povolenkách pro jednotlivé podniky se objeví v Nezávislém transkačním registru více

Evropská komise: Zdanění energetických produktů a elektřiny - právní kroky proti Francii

4. července 2006 | Evropská komise
Podle Evropské komise Francie nesplnila požadavky práva Evropské unie ohledně zdanění energií. více

PRO-BIO: PRO BIO: Závěry úvodního zasedání Bioakademie 2006

3. července 2006 | PRO-BIO
Na úvodním plenárním zasedání v rámci BIOAKADEMIE byla projednávány dva pro ekologické zemědělství více

Evropská komise: Komise činí právní kroky ke zlepšení ochrany ptáků a biotopů a k zachování biologické rozmanitosti v EU

3. července 2006 | Evropská komise
Cílem EU je zastavit do roku 2010 ztrátu biologické rozmanitosti v Evropě. více

Evropská komise: Itálie: Komise podniká právní kroky kvůli pokračujícímu porušování práva životního prostředí

3. července 2006 | Evropská komise
Evropská komise kritizuje Itálii za špatné nakládání s odpady a za nedostatečné posouzení vlivů na více

Evropská komise: Posuzování vlivů na životní prostředí: Komise činí právní kroky ke zlepšení jeho provádění v deseti členských státech

3. července 2006 | Evropská komise
Evropská komise zahájila řízení pro porušení práva proti deseti členským státům kvůli nedodržení více

Evropská komise: Portugalsko: Komise zaslala poslední varování kvůli porušování práva životního prostředí

30. června 2006 | Evropská komise
Evropská komise vytýká Portugalsku nedostatečné čištění odpadních vod, špatné nakládání s více
| 1 | .. | | 415 | | 417 | 418 | .. | 707 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist