https://ekolist.cz/cz303/publicistika/nazory-a-komentare
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Názory a komentáře

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svůj názor, pošlete nám ho na ekolist@ekolist.cz nebo využijte formulář Přidat názor. Vyhrazujeme si právo nezveřejnit názory vulgární, obsahující nepodložené urážky nebo nesrozumitelně formulované. Pokud výslovně neuvedete opak, předpokládáme, že souhlasíte se zveřejněním vašeho názoru v Ekolistu.cz. Všechny zde prezentované příspěvky vyjadřují názory jejich autorů, nikoli redakce Ekolistu.cz.

RNDr. Libor Ambrozek: Rozdílná slova a činy politiků

25.4.1998
Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR 17. dubna schválila 76 hlasy ze 137 přítomných poslanecký návrh zákona o právu na informace o životním prostředí. Zákon, který si ekologická veřejnost už dlouho přála. Zákon, který nás opět o krůček přiblížil těm dobrým zvyklostem Evropské unie. Téměř suché konstatování, pár paragrafů textu, a přitom se za nimi skrývá řada měsíců usilovné práce. více

JUDr. Petr Kužvart: Přichází opravdu čas ekosudičů?

20.4.1998
(Reakce na článek Ivana Breziny v Reflexu č. 13/98, str. 15) více

Jakub Kašpar: Skalický odešel, co po něm zůstalo

20.12.1997
V sobotu 28. listopadu podal s ostatními ministry ODA demisi i Jiří Skalický, dosavadní ministr životního prostředí. EkoList se zajímal o názory zainteresovaných osobností na jeho působení. více
« | 1 | .. | 300 | 301 | 302 | 303
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist