http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/specialy/volby-do-poslanecke-snemovny-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Volby do Poslanecké sněmovny 2017

14.7.2017
Kdo zasedne do škamen po volbách 2017?

Stránka Ekolistu.cz věnovaná parlamentním volbám 2017 přináší informace o postojích jednotlivých stran k tématům životního prostředí. V parlamentních volbách 2013 kandiduje dvacet dva politických stran a sdružení, některé ale jen v jednom či několika krajích. Předčasné volby se konají 20. a 21. října 2017.

Ekolist.cz osloví všechny strany, které v předčasných volbách kandidují, s žádostí o odpovědi na anketu s osmi otázkami, které se týkají environmentální politiky. Ankety jsme doplnili krátkou informací o nejdůležitějších bodech programů k volbám 2017, tak jak je jednotlivé strany představily na svých webech.

Bursíkův LES se ve volbách spojí s TOP 09, sám Bursík ale kandidovat nebude

14.7.2017 09:54 | PRAHA (Ekolist.cz)
Foto: Facebook TOP 09Liberální ekologická strana se spojí s TOP 09. Včera to na společné tiskové konferenci oznámil šéf LES Martin Bursík a Miroslav Kalousek za TOP 09. Spojení konzervativní strany a liberální strany není podle Kalouska nijak překvapivé. Ochrana přírody je podle něho bytostně konzervativní téma. více
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist